Ga naar de inhoud
(naar homepage)
lees voor
Direct naar
  • en (Information in English)
  • de (Deutsche Informationen)
  • fr (Informations en français)
  • contact
  • pers
  • werken bij
  • app
  • Actueel
    • Nieuws
    • Zittingsagenda
    • Persagenda
    • Evenementen
    • Piet Hein Donner Scriptieprijs
  • Adviezen
  • Uitspraken
  • Publicaties
    • Brochures
    • Studies en onderzoeken
    • Regelingen
    • Consultaties
    • Jaarverslagen
  • Over ons
    • Raad van State in het kort
    • Organisatie
    • Advisering
    • Bestuursrechtspraak
    • Begrotingstoezicht
    • Toetsing Klimaatwet
    • Geschiedenis
    • Raad van State in beeld
  • Zoeken
  • en
  • de
  • fr
  • contact
  • pers
  • werken bij
  • app
Zoeken

  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Evenementen ›
  4. Prinses Christina Concours

Prinses Christina Concours


Datum
20 september 2021 Plaats in agenda
Tijd
vanaf 12:30
Omschrijving

Na bijna 2 jaar starten onze gratis lunchconcerten weer! Kom luisteren naar de muziek van onze laureaten. Het applaus van u als publiek is belangrijk voor hen. We verheugen ons op uw komst.

We zijn blij dat we de lunchconcerten weer kunnen organiseren. In samenwerking met Amare is er vanaf maandag wekelijks een gratis lunchconcert in de Nieuwe Kerk in Den Haag.

Op 20 september spelen Jorian van Nee en Thomas Prechal.

Jorian van Nee (piano, 22 jaar) won in 2013 een eerste prijs op het Klassiek Concours en won later ook het Compositie Concours. Hij speelt een aantal stukken uit ‘Kinderszenen’ van Schumann.

Daarna speelt hij samen met Thomas Prechal (cello, 16 jaar) een door hem zelf geschreven compositie voor cello en piano en een stuk van Schumann voor cello en piano. Thomas Prechal won een eerste prijs op het Klassiek Concours in 2021.

Hun optreden is onderdeel van het talentontwikkelingstraject dat we bieden aan winnaars van onze concoursen. Het concert is gratis te bezoeken, start om 12:30 uur en duurt ongeveer 45 minuten.

Aanmelden vooraf is verplicht.

Gratis kaarten voor het concert zijn te reserveren via deze pagina op de site van Amare

Aanvang concert: 12.30 uur (duur circa. 45 minuten)
Locatie: Nieuwe Kerk, Spui 175, Den Haag
De kerk gaat open om 12.10 uur en de deuren sluiten om 12.30 uur, zorg dus dat u op tijd bent!
Bij de ingang ligt voor alle bezoekers een gratis programmaboekje klaar.

Meer informatie over het Prinses Christina Concours vindt u op onze website: www.christinaconcours.nl



Raad van State

De Raad van State is onafhankelijk adviseur van regering en parlement over wetgeving en bestuur en hoogste algemene bestuursrechter van het land.

  • Meer over ons
  • Vacatures

Contact

De Raad van State bevindt zich in het centrum van Den Haag. Wilt u in contact komen met ons of wilt u ons bezoeken voor een zitting?

  • Telefoon
  • Locatie en route
  • Post en e-mail
  • Wet open overheid
  • Nieuwe zaak starten

Altijd op de hoogte

Ontvang ons nieuws via de abonnementenservice in uw mailbox. Op de hoogte gehouden worden over uitspraken die gedaan worden in bepaalde zaken? Meld u dan aan voor de e-mailservice. Of bekijk de voortgang van een bepaalde procedure bij de Afdeling bestuursrechtspraak.

  • Abonnementenservice
  • E-mailservice uitspraken
  • Voortgang procedure
  • Aanvragen oude uitspraken

Toegankelijkheid | Privacy | Cookiebeleid

Volg ons

  • Bluesky
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Mastodon